Ettevõtlusüksused: milline neist sobib teile isiklikult pluss teie ettevõte?

Päris paljud ärimehed tunnevad oma organisatsiooni asutamisel muret juriidilise vastutuse pärast. Sellegipoolest ei suuda paljud ärimehed nende inimeste muresid jälgida. Üksikisikute küsimused algavad tavaliselt sellest, millise ettevõtte üksusega nad peavad erinema. Füüsilisest isikust ettevõtjast ettevõtteks peaksid ettevõtjad mõistma, mida nende üksuste iga üksikisik neile ja nende väikeettevõttele tähendab. Peate kohta teadma Ülimalt mugav moodus registreerida LEI Code registration on nüüd tavapärasest soodsam!

Füüsilisest isikust ettevõtja on enim kasutatud ja odavam äriettevõtte stiil. Enamik ettevõtteid alustab selle mitmekesisusega, kuna see on taskukohane ja arendusvabadus. Piisab vaid reisist maakonna ametniku töökohal ja vähem kui 20 dollariga ning olete ka äriettevõttes. Füüsilisest isikust ettevõtja on ettevõte, mida võib omada ja juhtida ainult üks üksikisik. Tavaliselt leitakse, et see on “eeldatav tiitel”, see on viis, kuidas ettevõtet töötada mõne muu nimetuse all kui ettevõtte omanik. Kui kasutate väikese tõenäosusega väikeettevõtet või kavatsete säilitada äriettevõtte vähese või vähese ajakuluga, võib see kindlasti olla teostatav valik.

Mõne füüsilisest isikust ettevõtja peamine detail on võime ise hakkama saada ja järeldusi teha. Võite olla ettevõte koos ettevõttega teie. Nende kahe vahel pole absoluutselt mingit lahusust. Puuduvad nõuded protokolli või muude formaalsuste säilitamiseks. Võite esitada oma individuaalse maksudeklaratsiooni vormi 1040 ja hõlpsasti ajakava C suurendada. Mis puutub organisatsiooni haldamisega teenitava raha hulka, võib see olla lihtne ja odav valik.

Füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsemise samad positiivsed küljed toimivad ka tõeliselt tõsiste vastutuslõksudena. Peamiselt seetõttu, et te ei avasta omaniku ja ka ettevõtte vahel erinevusi, on omaniku isiklik vara koos ettevõtte varaga ohus. Järelikult, kui igal ajal on organisatsiooniga kindlasti seotud vastutus, seotakse see ka teiega. Lisaks võidakse teid maksustada teie individuaalse maksumäära alusel, mis tähendab, et kui teil on väga palju isiklikku sissetulekut (st palk muudest töökohtadest) ja olete seetõttu väga paremas tuluklassis, on teil tõesti vaja eraldage maksud selles suuremas vahemikus.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published.